![](https://www.maidanmuseum.org/sites/default/files/styles/large/public/308355035_2895117454128755_59144244958583532_n.jpg?itok=uZNAqcj3)
Банер із портретами Героїв Небесної Сотні планують встановити до Дня Гідності та Свободи та дев'ятої річниці Революції Гідності у Медвині на Київщині. Макет на звернення активістів освітньої ініціативи «Медвин. Повстання» безкоштовно підготував і передав Національний музей Революції Гідності. Виконком Медвинської сільської ради надав дозвіл на встановлення банера у центрі села та доручив місцевому комунальному підприємству виготовлення стенда для банера і облаштування території біля нього.
Національний музей Революції Гідності радо підтримує подібні ініціативи. Якщо у вашому населеному пункті ще немає банера з портретами Героїв Небесної Сотні або ви хотіли б оновити старий, сконтактуйте з нами за телефоном + 38 093 503 72 88, і ми підготуємо та надішлемо макет.