![](https://www.maidanmuseum.org/sites/default/files/styles/large/public/43355-2_normal.jpg?itok=zikVgqMf)
Досі на вулицях українських міст зустрічаємо людей, яким байдужі й національна гідність, і події Майдану. Вони рідко виявляють свою позицію, але, буває, капостять потай ночами. Ось і в Києві не вперше знищено дошку в пам'ять про героя Небесної сотні, цього разу – в самому середмісті.
Знищення та плюндрування пам'ятних знаків Майдану відбуваються постійно, в тому числі й у Києві.
Опубліковано 2017 08 29, 12:42