Художник – Павло Титуленко

Календар Майдану. 7 січня 2014 року

7 січня – Різдво на Майдані; колядування під Лук’янівським СІЗО.

Із восьмої ранку на сцені Майдану лунали молитви, виступали вертепи. Різдво на Майдані святкували близько 15 тисяч осіб. О 13:00 церкви Києва провели святковий передзвін, який було підтримано на Майдані: люди принесли із собою маленькі дзвіночки та долучилися до церковного передзвону. Пізніше, о 15:00, на сцені пройшов парад різдвяних зірок.

Активісти Автомайдану приїхали з колядками під Лук’янівське СІЗО, де перебували арештовані автомайданівці Андрій Дзиндзя, Володимир Кадура та Віктор Смалій. До акції Автомайдану долучилися активісти кількох громадських рухів та музичний гурт "Водограй" із Миколаївського району на Львівщині.

Різдвяний вечір Майдан знову зустрів у темряві. Світло вимкнули навіть на прилеглих до головної площі столиці вулицях. КП "Київміськсвітло" повідомило про збій управління у системі освітлення та пообіцяло виправити ситуацію якомога швидше. Однак у Штабі національного спротиву такі дії назвали провокаціями та звернулися до чільника київської влади Анатолія Голубченка й голови Шевченківської РДА Сергія Зиміна із застереженням: "Категорично радимо вам просто зараз дати команду повернути світло, а ще краще особисто приїхати до рубильника й увімкнути світло. В іншому разі у вас є всі шанси повторити долю вашого колишнього начальника Олександра Попова, який відповідатиме за побиття дітей на Майдані, а ви – за те, що знущалися над тими, хто вийшов на захист цих дітей".

Усупереч провокативним діям чиновників, Майдан, як і напередодні, продовжував святкування Різдва. Увечері відбувся концерт, а участь у святкових заходах, за даними ЗМІ, взяли близько чотирьох тисяч осіб.