![2019 року Промені гідності здіймалися від каплиці Українських новомучеників на алеї Героїв Небесної Сотні](https://www.maidanmuseum.org/sites/default/files/styles/large/public/can58783.jpg?itok=Q4urmDfA)
Уперше вони з'явилися в першу річницю розстрілів на Майдані. Тоді лазерні промені було спрямовано ввись із вулиць Інститутської, Михайла Грушевського та з майдану Незалежності – з тих місць, де загинули Герої Небесної Сотні.
Промені Гідності – лазерна інсталяція, яку майже щороку запускають на алеї Героїв Небесної Сотні 20 лютого. Її можнапо бачити над центром Києва навіть із міських околиць.
Ці промені символізують душі загиблих – світло, що, долаючи темряву, лине в небо.
20 лютого 2022 року старт акції на алеї Героїв Небесної Сотні відбудеться під музику Романа Коляди, написану спеціально для проєкту.
Промені сяятимуть цього дня від 19:00 до 22:00.
Організатор – Національний музей Революції Гідності.
Опубліковано 2022 02 20, 11:19