Memorial

Under construction

 

Меморіальний простір – місце вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, учасників боротьби за свободу, права та гідність людини.

Меморіал буде не лише місцем офіційних пам’ятних заходів. Його символічне та смислове значення в тому, що кожен у власний спосіб може віддати шану полеглим героям – покласти квіти, прочитати молитву, вшанувати загиблих хвилиною мовчання.

 

 

Меморіал героїв – це впорядкування та збереження місць пам’яті – "стежка пам’яті"; вшанування учасників подій і загиблих; місце суспільних комеморативних практик та індивідуальних переживань; усвідомлення самопожертви, безстрашності, самоорганізації та спільної дії.

– Територія Пам’яті – капличка, сквер, "річка пам’яті": близько 3000 м2.

– Меморіал героїв Небесної сотні, учасників Революції гідності, Героїв України: близько 800 м2.

– Інформаційно-освітній центр: близько 200 м2.

– Меморіальна експозиція: близько 500 м2.

– Садово-парковий простір: близько 800 м2.

Орієнтовна загальна площа: 7300 м2.

Меморіалізація здійснюється згідно з принципами збереження автентичності об’єктів та артефактів, документальної достовірності, цілісності, функціональності та багатошаровості зібраної інформації, пріоритетності збереження архітектурно-культурного й ландшафтного середовища та з відповідним комплексом заходів, спрямованих на локалізацію, охорону місць пам’яті та маркування об’єктів.